na XII Niedzielę Zwykłą – 23.06.2024 r.

Kiedy ranne.. wyk. Andrzej

• Środa – Michalice – godz. 1700 – †Władysław Krzesaj
  • Czwartek – Baldwinowice – godz. 1700 – †Maria i mąż Jan i zm. z rodz. Sadkiewiczów i Miłkowskich

Najświętsze Serce Boże wyk. Andrzej

XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – O Boże bł. dla Aleksandra z ok. urodzin
  • Michalice – godz. 930– †Edward, Zofia Szachnowscy i rodzice z obu stro
  • Objazda – godz. 1045 – Dziękczynna o zdr. i Boże bł., opiekę MB i dary Ducha Świętego na dalsze lata dla Elżbiety i Pawła Anuszkiewicz w 10. r. ślubu oraz Haliny i Czesława Traczewskich w 33. r. ślubu
  • Krzyków – godz. 1200 – Dziękczynna za Roksanę, Jakuba, Leona, Alicję i Lili z ok. ur. prosząc o bł. MB, int. od babci
Ave Maria, wyk. Andrzej
  1. Dziękuję panu Krzysztofowi Maligłówka za opiekę nad kościołem. W tym tyg. proszę panią Lidię Maligłowka.
  2. W niedzielę 07.07 br. o godz. 900   zatrzyma się pielgrzymka rolkowa ok. 60 osób. Bardzo proszę o przynoszenie wody i ugoszczenie pielgrzymów.
  3. Dziękuję za ofiary na ubezpieczenie kościołów.
  4. Do stanu małżeńskiego mają zamiar przystąpić Adrian  i Kornela  zamieszkali w Michalicach, zap.3
  5. ● STANOWISKO Komisji Duszpasterstwa KEP w sprawie planowanych zmian ustawy o handlu w niedzielę.
    ● OŚWIADCZENIE Przewodniczącego Komisji Wychowania Katolickiego KEP w związku z informacjami Pani Minister Edukacji Barbary Nowackiej przekazanymi w dniu 17 czerwca 2024 roku w stacji TVN 24, zapowiadającymi zmiany w Rozporządzeniu o organizacji lekcji religii.