na XVIII Niedzielę Zwykłą – 04.08.2024 r.

• Środa (bł. Edmunda Bojanowskiego)   – Michalice – godz. 1800 – †Leokadia. Tadeusz, Ewa, Aleksander Gągalscy, Grzegorz Polański i Genowefa Stefaniak
  • Czwartek (św. Dominika)     – Baldwinowice – godz. 1800 – int. wolna
  • Sobota   – Michalice – godz. 1600 – †Maria Bogdańska, od sąsiadów
Jezus najwyższe imię_wyk Andrzej

XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2024 r.

Hymn, godzina W

• Baldwinowice – godz. 800 – †Helena i Ignacy Gajdamowicz
  • Michalice – godz. 930– Z ok. r. ślubu Beaty i Jana, oraz urodzin Franciszka, Mikołaja i Klary
  • Objazda – godz. 1045 – Dziękczynna z ok. 1. r. ślubu Urszuli i Krzysztofa
  • Krzyków – godz. 1200 – †Maria i Jan Sadkiewicz i zm. rodz.

Kiedy ułan z konia spadnie
  1. Dziękuję pani Paulinie Giel z rodziną za posprzątanie kościoła. W tym tyg. proszę panią Bogumiłę Pawlik.
  2. Na pojazdy dla misjonarzy zabrano 431 zł.
  3. SIERPIEŃ MIESIĄC TRZEŹWOŚCI: Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski przesyła w załączeniu Apel Trzeźwości Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych na sierpień – miesiąc abstynencji 2024.
  4. L’OSSERWATORE ROMANO

Z naszej wspólnoty dekanalnej po nagrodę życia wiecznego odszedł proboszcz z Wilkowa ks. Tomasz Caputa. „Wieczne odpoczywanie…”

Msza św. pogrzebowa odbędzie się we wtorek o godz. 1100 w kościele parafialnym Wilkowie, trumna zostanie złożona do grobu przy kościele. W poniedziałek godz. 1700 różaniec i msza św.